Konsultacijos telefonu

+370 685 34217/+370 601 61425
info@durys-sarvo.lt arba užpildykite formą
Vartai Tvoros

Kiemo vartai

Vartai, vienas svarbesnių kiekvienos teritorijos elementų, į juos krypsta pirmas žvilgsnis grįžus į savo valdas, juos paskutinius matome išvažiuodami. Kiemo vartai turėtų būti ne tik vizualiai patrauklūs, bet ir patikimi, funkcionalūs.

 

Stumdomi (gembiniai) kiemo vartai

Stumdomi (gembiniai) vartai turbūt patogiausia ir pastaruoju metu plačiausiai naudojama vartų rūšis. Jiems atsidaryti nereikia tiek vietos kiek atveriamiems vartams, tačiau tam kad vartai paslinktų į šoną, reikia apie 40 % daugiau vietos nei įvažiavimo plotis. Stumdomi vartai dažniausiai būna vienos dalies, tačiau pramoniniuose objektuose naudojami ir dviejų dalių. Tokie vartai padeda užtverti didesnius įvažiavimus, taip pat tai geriausias sprendimas kai įsukti į namo kiemą reikia aštriu kampu ar iš siauros gatvelės. Stumdomų vartų pamatas yra svarbiausias dalykas, todėl turi būti įrengtas atsakingai, atsižvelgiant į vartų plotį bei numatomą jų svorį. 

 

Atveriami kiemo vartai

Atveriami vartai gali būti vienos, tačiau dažniausiai naudojami dviejų dalių, atsiveriantys arba į kiemo vidų arba į išorę.. Pasirenkant šiuos vartus, reikėtų nepamiršti, kad atveriamų vartų pagrindinis elementas- stulpai ant kurių bus kabinami vartai. Stulpų pasirinkimas priklauso nuo to, kokio pločio bus Jūsų kiemo vartai ir koks jų svoris. Galimi metaliniai arba mūriai stulpai, atsižvelgiant į tai, jų įbetonavimo gylis gali skirtis. Mūriniams stulpams butina įdėti metalines detales vartų lankstams ir būsimai automatikai tvirtinti.


 

TVOROS 

Apsauginės tvoros

Šiandien rinka siūlo didžiulį medžiagų asortimentą tvoromsTvora gali būti ir kaip kapitalinė struktūra, ir kaip lengva konstrukcija. Taigi, tvoros gali būti pagamintos iš: medžio, betono, plytų, akmens, metalo arba kombinuotos. Medis- tai seniausia medžiaga naudojama tvoroms. Kokybiška tvora iš medžio pirmiausia priklauso nuo pačios medienos kokybės. Medinės tvoros privalumai: lengvai statoma, medžiaga yra ekologiška, derinasi su kitomis tvorų medžiagomis, glausta tvora apsaugo nuo vėjo triukšmo ir smalsių akių, medinių lentų tvora sumažina vėjo greitį. Betoniniai blokai gali būti monolitiniai bei ažūriniai- viskas priklauso nuo to, kokią funkciją ši tvora atliks. Privalumai: ilgas tarnavimo laikas, atsparumas ugniai, puiki apsauga nuo purvo, triukšmo ir vėjo, atsparumas temperatūros pokyčiams, sumontuoti betonines konstrukcijas nereikia pamatų, apdailos galimybės.

Tvoros iš plytų suteikia teritorijos architektūrai tvirtumą ir stabilumą. Privalumai: ilgas tarnavimo laikas, tvirtumas, puiki apsauga nuo purvo, triukšmo, vėjo ir smalsių akių grąžus dizainas, atsparumas ugniai. Metalo tvoros gaminamos iš paprastojo plieno ir legiruotojo plieno, kai kuriais atvejais, gali būti naudojami geležies. Tvora gali būti tinklinė arba suvirinta. Privalumai: ilgas tarnavimo laikas, tvirtumas, atsparumas ugniai. 

Pastaruoju metu populiariausios yra segmentinės tvoros, jos palyginus nebrangios, lengvai montuojamos. šiuo metu siūloma tvoros segmento spalvų bei aukščių įvairovė leis pasirinkti kiekvienam. Taip pat galime pasiūlyti naujo tipo, lenktus tvoros segmentus. 
Jeigu turite klausimų dėl tvoros parinkimo ar jos įrengimo, prašome kreiptis nurodytu telefonu arba elektroniniu paštu. Atliktų darbų pavyzdžius galite rasti mūsų internetinio puslapio skiltyje